Preparat wzmacniający, Mleczko Pszczele & Zeń-Szeń – Energia Życiowa suplement diety – Propolia

Oferta
ZSD-2
4 Przedmioty
75,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Preparat wzmacniający, Mleczko Pszczele & Zeń-Szeń – Energia Życiowa suplement diety – Propolia

Energia życiowa – ENERGIE VITALE® Miód, Propolis, Mleczko Pszczele, Papaya & Żeń- szeń

Preparat wzmacniający układ immunologiczny, na bazie miodu.

Energia życiowa – ENERGIE VITALE®

Miód, Propolis, Mleczko Pszczele, Papaya & Żeń- szeń

Preparat wzmacniający układ immunologiczny, na bazie miodu.

Uwolnij cały swój potencjał dzięki Energie Vitale®! Preparat Propolia® w sprawdzonej formule, łączy w wyjątkowy sposób moc produktów pszczelich ze składnikami roślinnymi, prawdziwy skarb od pszczół. Skoncentrowany na Propolisie – naturalnym obrońcy ula – suplement Energie Vitale® stanowi część codziennej diety, pomaga organizmowi przetrwać zmiany sezonowe i wspomaga podczas pierwszych przeziębień – to mieszanka składników aktywnych zalecana do pobudzenia aktywności!

Składniki:Miód (42,8%), Syrop z Pszenicy (bezglutenowy), wyciąg z Propolisu (4,5%), Mleczko Pszczele (3%), wyciąg z Aceroli 25% witaminy C, Papaja w proszku, wyciąg z Żeń – szeń (Ginseng), Olejek Pomarańczowy (Citrus sinensis).

Suplement diety Masa netto: 120 g

Przed użyciem dobrze wymieszać. Należy przyjmować jedną małą łyżeczkę codziennie rano na czczo przez okres 1,5 miesiąca (co odpowiada 3 słoikom). Preparat można również rozsmarować na kromce chleba lub zmieszać z ciepłym napojem.

Środki ostrożności: Nie zalecany dla osób z alergią na produkty pszczele, kobiet w ciąży i dzieci poniżej trzeciego roku życia. Nie zastępuje zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Trzymać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dawki spożycia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Propolia
ZSD-2
4 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło