BeeBee Decor

Tworzymy, sprzedajemy i żyjemy zgodnie z trendem Eco Design, który charakteryzuje się wykorzystaniem ekologicznych metod produkcji, zastosowaniem materiałów pochodzących z odzysku oraz tych przyjaznych środowisku.

Dbamy o środowisko w taki sposób, by możliwe było zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska począwszy od koncepcji projektu przez proces projektowania, wybór materiałów oraz rodzaj energii wykorzystywanej w czasie produkcji...

Zaletą zastosowanych przez Nas materiałów pochodzących z natury oraz recyklingu jest to, że już są i nie trzeba ich wytwarzać, tym samym nie zanieczyszcza się środowiska w czasie ich produkcji.

Nasz styl łączy w sobie wiele konwencji, niestarzejący się nurt klasyczny, współczesny minimalizm, bliski naturze styl eco czy wytworny glamour. A główną inspiracją są oczywiście pszczoły :)

Wybierając wytwórców staramy się aby w ich dziełach była zachowana równowaga pomiędzy inspiracjami płynącymi z przeszłości, a obecnymi trendami.

Nasze produkty w większości wytwarzane są ręcznie, w małych nakładach i bez użycia substancji toksycznych. A każdy produkt jest wykonany z należytą dokładnością i z sercem...

Wierzymy w to iż nasz świadomy wybór, przełoży się na świadomy wybór naszych klientów...

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło